Велосипедне взуття веловзуття велотуфлі велокросівки чоловічі гірські Sidi Scarpe Eagle 4 – ідеальне для їзди та ходьби!
???? Оригінал!
???? В ідеальному стані! Стан нових!
???? Професійне велосипедне взуття для гірських поїздок та пересіченої місцевості від легендарного італійського бренду Sidi. Модель Eagle 4 поєднує стабільність, комфорт і агресивне зчеплення, як на педалях, так і при ходьбі по бездоріжжю.
✔️ Підошва MTB Competition – забезпечує відмінне зчеплення та ефективно самоочищається від бруду. Є можливість встановлення додаткових шпильок для екстремальних умов (продаються окремо).
✔️ Система Soft Instep 2 – анатомічно м'який ремінець з можливістю індивідуального налаштування тиску на верхню частину стопи. Регулюється з обох боків та легко замінюється.
✔️ Фіксація стопи - застібка-пряжка з мікронастроюванням і дві підтримуючі липучки.
✔️ Посилений задник — запобігає деформації взуття та утримує п'яту у стабільному положенні навіть при активній їзді.
✔️ Сумісність:
Підходять для шипів SPD (входять до комплекту).
✔️ Розмір: 41.
✔️ Довжина устілки 25.3 см. (одна устілка відсутня).
✔️ Зроблені в Італії.
???? Sidi Scarpe Eagle 4 – Чудовий вибір для тих, хто шукає якісне та надійне веловзуття для крос-кантрі, трейлів та велопоходів. ????
6f91