Клубок рекомендует
Продано
Состояние
б/у
Обновлено
07.11.2016
Производитель
Телефон
380673358311 показать
Наталія
Последний визит 26 мая 2017
На проекте с мая 2016
100%
Рейтинг
0
Продаж
4
Подписчика

Іграшка на ліжечко Magic Star c фунцию проектора - нічника і дистанційним пультом управління від Чіко - перша музична розвиваюча іграшка для малюків. Мобілі призначені для стимуляції зорових нервів, поворотів голови і, в подальшому, спроби захоплення іграшок, що пропливають в полі зору дитини.

В іграшці Magic Star атмосфера чарівних зірок і далеких галактик заспокоює лежачого малюка завдяки інноваційній системі подвійної проекції. Зображення мобіля Сhicco проектується не тільки на саму підвісну іграшку, але і на стелю дитячої кімнати, огортаючи чарівної магією і новонародженого, і його маму з татом. Ця чарівна атмосфера супроводжує і в більш старшому віці.

Досить зняти кріплення з іграшки Chicco і вона стає дуже зручним музично-світловим проектором для дитячого ліжечка з м'яко світяться вогниками і багатим вибором приємних мелодій.

За допомогою зручних, легко помітних кнопок на передній панелі музичної іграшки Chicco можна вибирати або класичні, або сучасні музичні уривки в стилі нью-ейдж.

Варто малюкові заплакати і карусель включиться автоматично, заспокоюючи його зачаровує поєднанням чудових зображень та музики. Інфрачервоний пульт дистанційного керування дозволяє батькам включати іграшку на ліжечку на відстані.
М'які іграшки у вигляді милих зірочок можна легко знімати з каруселі і прати в машинці в режимі делікатного прання.

Для роботи мобіля потрібні 2 лужні батарейкітіпа С на 1,5 Вольт.
Для роботи інфрачервоного пульта дистанційного керування потрібні 2 батарейки типу AA

Будуть питання, телефонуйте, запитуйте!

Дивіться інші мої оголошення.
Вдалих покупок!