30 грн
Степан Муціківський
Последний визит 1 мая 2017
На проекте с июня 2016
0
Рейтинг
0
Продаж
0
Подписчиков

Справжнє калійне (зелене) мило, отримане із соняшникової олії (харчової якості) та лугу. Містячи компоненти які є в організмі людини, не спричинює отруєнь чи алергій (можлива алергія на ментол), не є канцерогеном. Не забруднює навколишнього середовища, більш того, може використовуватись як органічне добриво.
Може застосовуватись як універсальний гігієнічний миючий засіб (зокрема, як мило для рук, гель для душу, чи навіть шампунь), однак не для делікатних ділянок (обличчя, інтимна зона), які в принципі слід мити тільки водою без будь-яких миючих засобів.
Є універсальним миючим засобом і для побутових цілей (прання, миття посуду тощо), однак при тому рекомендовано не розводити мило водопровідною водою, яка типово є твердою (жорсткою) — тобто містить солі, які взаємодіючи з милом, позбавляють його активності (утворюється характерний білий наліт). Таким чином слід наносити мило на те чи інше забруднення, відмивати його, а вже після того, як мило виконало свою функцію — ополіскувати водою.
Перед використанням варто перевірити дію мила на непомітній ділянці виробу.

Ту ж пляшку мила можна придбати зі знижкою 5 грн — за 25 грн, якщо замість дозатора вона комплектуватиметься фліп-топом (друге фото)!

Склад: вода, цільне калійне мило соняшникової олії (калій лінолеат, калій олеат, гліцерин, калій пальмітат, калій стеарат, калій ліноленат, калій арахінат, калій міристат), калій цитрат, лимонна кислота, ментол.
Термін придатності: 12 місяців.
Натуральний і якісний продукт за свої гроші!

Доставка: Укрпошта, Нова Пошта, Інтайм; зустріч (Львів, Київ).
Оплата: на картку Приватбанку; готівкою при зустрічі.