Клубок рекомендует
Продано
Состояние
б/у
Обновлено
24.10.2016
Производитель
Телефон
380676763788 показать
Світлана
Последний визит cегодня в 16:07
На проекте с марта 2013
100%
Рейтинг
149
Продаж
79
Подписчиков

Куртка Columbia ОРИГІНАЛ з технологією Omni-Shield.
ЯК НОВА без будь яких нюансів чи дифектів.
Omni-Shield®
Технология Omni-Shield сконструирована в сочетании с различными вариантами Omni-Tech материалов. Представляет собой швы, проклеенные в местах, подвергающихся дополнительным нагрузкам. Представляет исключительное качество и непревзойденную защиту от дождя, снега и ветра.Эффективная защита от воды и пятен!!!
- РОЗМІР- р М, підійде також на S, орієнтуємся на заміри.
ЗАМІРИ- довжина по спинці-59см,плечі як приспущені- 44см, рукав від плеча- 63см, ширина під мишками напівобхват-53см, по самому низу напівобхват - 44.5см,там резинка широка тягнеться ще .
КУРТКА ЛЕГКА, ВІТРОНЕПРОДУВАЄМА ТА ВОДОНЕПРОНИКНА,в середині простьогана, на вигляд легка як осіння але носила також зимою то супер легко та тепло, на рукавчиках на половину резинка для збереження тепла щоб не задував вітер та сніг, на капішоні хутро знімається, має бокових два кармана на замках+ внутрішній карман на лепучці, застібається куртка на замок+ зверху планка на кнопках. ДО КУРТКИ Є НАПІВКОМБІНЕЗОН фірмовий але не коламбія, підходить по кольору до куртки, в відміному стані продається в іншому оголошені розмір 36, стан відміний по ціні 400грн, кого зацікавить комплектом віддам дешевше + кофта ( на фото) в подарунок.