43 грн
Люда Томко
Последний визит cегодня в 17:00
На проекте с апреля 2016
100%
Рейтинг
2
Продажи
2
Подписчика

Повне описання цієї продукції на сайті
http://shop-eco.com.ua/section?id=1003

В НАЯВНОСТІ:

- Шрот ЗАРОДКІВ ПШЕНИЦІ (тубус) 250гр, ТМ Мак-Вар
- Шрот з насіння ГАРБУЗА, 200г (тубус) ТМ Мак-Вар
- Висівки "Здоров´я" ВІВСЯНІ (тубус) 250гр, ТМ Мак-Вар
- Шрот з насіння АМАРАНТУ (тубус) 250гр, ТМ Мак-Вар

ШРОТ – це харчова добавка, порошок подрібненого насіння рослин, з яких видаляється жирова фракція, що дозволяє отримати корисний продукт, багатий мінералами, клітковиною і вітамінами, не змінює своїх властивостей при тривалому зберіганні.

Шрот ЗАРОДКІВ ПШЕНИЦІ - ніжний, енергетично багатий продукт, що має унікальні властивості антиоксиданту і радіопротектора.
Високий вміст цинку, фосфору, кальцію, магнію, калію, марганцю, селену, нікелю, збалансований склад незамінних амінокислот і вітамінів, дозволяють включати його в раціон харчування космонавтів, спортсменів, післяопераційних хворих, дітей і підлітків, для уповільнення процесів старіння, профілактики целюліту, при захворюваннях кістково-м´язової і серцево-судинної систем, цукровому діабеті.

У насінні ГАРБУЗА містяться вітаміни групи В, вітаміни А, С, D і К, а також макро - та мікроелементи (залізо, калій, кальцій, марганець, фосфор і цинк) і цінні харчові рослинні волокна (клітковину). Але більше всього вітаміну Е, який допомагає запобігти передчасні процеси старіння і є ефективним антиоксидантом.
Гарбузове насіння - перевірений засіб від простатиту. Вони допомагають скоротити ризик захворювання раком передміхурової залози. Насіння гарбуза добре допомагає при хворобах сечостатевих органів, особливо при болях що ускладнюють сечовипускання.

Висівки "Здоров´я" ВІВСЯНІ незамінний продукт для дієти Дюкана!
Щоденне вживання висівок вранці допоможе вивести токсини з організму і очистити кишечник після сну, допомагає обміну речовин і травленню протягом дня!
Висівки нормалізують травлення і обмін речовин, зв´язують і виводять з організму токсини різного походження (пестициди, важкі метали, радіонукліди та ін), при цьому на відміну від інших сорбентів - не виводять мікро - і макроелементи.

Шрот з насіння АМАРАНТУ - дивовижний джерело "ідеального білка" ("ідеальний білок" був теоретично розрахований вченими і є необхідним людині для повноцінного існування). Такий білок засвоюється повністю.

Радимо вживати його студентам і школярам під час іспитів, людям, які відновлюють сили після важкої хвороби, спортсменам під час інтенсивних тренувань і змагань, породіллям і молодим мамам, які годують груддю. А також тим, хто проживає та працює в екологічно несприятливих місцевостях, для профілактики захворювань кишечника і передміхурової залози.

Повне описання цієї продукції на сайті
http://shop-eco.com.ua/section?id=1003