43 грн
Люда Томко
Последний визит cегодня в 20:48
На проекте с апреля 2016
100%
Рейтинг
5
Продаж
3
Подписчика

В НАЯВНОСТІ:

- Шрот ЗАРОДКІВ ПШЕНИЦІ (тубус) 250гр, ТМ Мак-Вар
- Шрот з насіння АМАРАНТУ (тубус) 250гр, ТМ Мак-Вар

ШРОТ – це харчова добавка, порошок подрібненого насіння рослин, з яких видаляється жирова фракція, що дозволяє отримати корисний продукт, багатий мінералами, клітковиною і вітамінами, не змінює своїх властивостей при тривалому зберіганні.

Шрот ЗАРОДКІВ ПШЕНИЦІ - ніжний, енергетично багатий продукт, що має унікальні властивості антиоксиданту і радіопротектора.
Високий вміст цинку, фосфору, кальцію, магнію, калію, марганцю, селену, нікелю, збалансований склад незамінних амінокислот і вітамінів, дозволяють включати його в раціон харчування космонавтів, спортсменів, післяопераційних хворих, дітей і підлітків, для уповільнення процесів старіння, профілактики целюліту, при захворюваннях кістково-м´язової і серцево-судинної систем, цукровому діабеті.

Шрот з насіння АМАРАНТУ - дивовижний джерело "ідеального білка" ("ідеальний білок" був теоретично розрахований вченими і є необхідним людині для повноцінного існування). Такий білок засвоюється повністю.

Радимо вживати його студентам і школярам під час іспитів, людям, які відновлюють сили після важкої хвороби, спортсменам під час інтенсивних тренувань і змагань, породіллям і молодим мамам, які годують груддю. А також тим, хто проживає та працює в екологічно несприятливих місцевостях, для профілактики захворювань кишечника і передміхурової залози.