Клубок рекомендует
Продано
Состояние
новое
Обновлено
18.11.2016
Категория
Всякая всячина
Победа
Последний визит 21 февраля 2017
На проекте с февраля 2012
100%
Рейтинг
32
Продажи
17
Подписчиков

Суміш, яка допомагає засвоїти кальцій, фосфор та ще більше 70 мікроелементів, які знаходяться в їжі в достатній кількості. У зв'язку з поганою екологією порушується асиміляція (засвоєння) мікро- та макроелементів.

Застосовувати при підвищенні розумового та фізичного навантаження, стресовій ситуації, втраті блиску волосся і шкіри. Рекомендується в період активного росту організму (підлітковий). Для профілактики пародонтозу і карієсу зубів, при безсонні, запамороченнях, поганій пам'яті, при загальному нездужанні, сонливості, дратівливості. Також при хворобах кістково-м'язової системи: переломи кісток, пошкодження сухожиль. Хвороби нервової системи, порушення імунної системи: алергія, синдром хронічної втоми, бронхіальна астма, аутоімунні захворювання. Порушення обміну речовин: дисфункція щитоподібної залози.

Володіє бактерицидними властивостями знищує тільки шкідливі мікроорганізми не зачіпаючи корисну мікрофлору кишківника. Стимулює оновлення клітин. Сприяє омолодженню організму. Має протизапальні, антисептичні, і регенеруючи властивості. Являється природним стерилізатором.

Насичує організм сполуками кальцію, містить майже всі мікроелементи, із яких складається організм людини, серед яких: магній, залізо, йод, мідь, марганець, кремній, фосфор, калій, цинк, селен та інші.

Спосіб застосування: дорослим і дітям старше 14 років по 1 капсулі 3 рази на день. Дітям від 4 до 12 років по 1-2 капсулі на день. Вживати перед їжею.