1900 грн
Состояние
б/у
Обновлено
17.05.2017
Телефон
380974656659 показать
Оксана
Последний визит вчера в 22:36
На проекте с ноября 2013
98%
Рейтинг
54
Продажи
28
Подписчиков

Дитяче автокрісло Concord Ultimax розроблене для діток вагою до 18 кг (вік від 0 до 4 років). Розробники даної моделі автокрісла зосередили свою увагу на безпеці та комфорті, адже збільшити довжину сидіння можна без порушення його ідеальних пропорцій та експлуатаційних якостей. Крісло малюка росте разом з ним. Виготовлене з твердого пластику, крісло повторює анатомію тіла малюка, забезпечуючи одночасно безпеку і комфорт. Підголовник та нахил крісла регулюються, що дає змогу максимально підлаштувати крісло саме для Вашого малюка. 5-ти точкові ремені безпеки і пряжки з мягкими накладками, що регулюються в залежності від росту малюка, надійно фіксують дитинку в кріслі і регулюються за допомогою центрального замка - підтягаються централізовано одним-єдиним пасом, послаблюються - кнопкою-фіксатором. Також перевагою даної моделі вважається можливість встановлення як проти, так і обличчям до руху авто. Останнє рекомендовано для діток від року. Оббивка виготовлена з якісних матеріалів, що дозволить тілу малюка дихати. Легко знімається та переться. Крісло кріпиться до бази, яка в свою чергу, фіксується на сидінні автомобіля за допомогою ременів безпеки.


Три положення кута нахилу спинки (для сну, відпочинку та активності);
5-точковий ремінь безпеки з центральним регулюванням;
унікальна система дотяжки ременя;
жорстке монтування для встановлення «проти напряму руху» за допомогою фіксатора плечового ременя;
монтування «за напрямом руху» з використанням системи додаткової дотяжки ременя;
6 положень регулювання підголівника по висоті;
знімне покриття з текстильними волокнами, просякнутими тефлоном для відштовхування олійних та водянистих рідин та бруду;
переться вручну при температурі не вище 30° С.


Розмір : 47x56x49 см
Вага 10,5 кг.

Крісло в хорошому стані! ( один недолік - це вигорівше трішке сидіння, на фото видно) а так все в порядку та все дуже добре функціонує)

Пересилаю УкрПоштою та НовоюПоштою!

Ціна 1900грн.