415 грн
Yana
Онлайн
На проекте с октября 2013
91%
Рейтинг
10
Продаж
31
Подписчик

ВНИМАНИЕ!!!!
размер-Довжина вставки в см
20/21-13,5
28/29-18,5


Дитячі зимові чобітки Demar Doggy C мають цікавий зовнішній вигляд, регулювання повноти гомілки широкою липучкою. Утеплювач внутрішньої частини виготовлений на основі натуральної овечої вовни, що допомагає витримувати морози до - 20°C. Зимові чобітки Demar дуже легкі, вага до 400 гр.

Верх взуття - непродувний текстильний матеріал, що має високі зносостійкі та водовідштовхуючі властивості. Термокаучук, що використовується при виготовленні підошви сприяє збереженню еластичності навіть при низьких температурах та дозволяє уникнути ковзання.

Високий підйом - підійдуть на любу ніжку.
Підошва не ковзаюча з TR (термокаучук), цей матеріал не твердне на морозі, зберігає свою еластичність та гнучкість, не перешкоджає рухам стопи.
Чобітки фіксуються на нозі з допомогою широкої липучки Velkro. Процес взування - швидкий та легкий! Ваша малеча навіть не встигне виразити протест, як чобітки уже будуть на ніжках)))
Дутики утеплені 100 % натуральної вовною, це гарантує теплі ніжки вашій малечі при низьких температурах.
Чобітки виготовлені з супер легких матеріалів, малеча навіть не помітить, що в неї на ніжках дутики. Оздоблені вишивкою з зображенням собачки.
Колір: рожевий.
Без коробки.
Сертифіковані, гарантія якості!
Рекомендуємо для зимових прогулянок та катання на санчатах!
Зроблено в Польщі!