400 грн
Oksana
Последний визит cегодня в 00:14
На проекте с мая 2011
100%
Рейтинг
5
Продаж
2
Подписчика

Розвиваюча іграшка Fisher-Price Чудо-самоскид і 5 кубиків. Веселі кубики з прозорими стінками, яскравими кольоровими підставами з фактурного пластика, а всередині - рухливі будівельні приналежності. Потряси кубик і він «оживе»! Кумедний Діловий вантажівка зі звуковими ефектами запрошує малюка до захоплюючого будівництва.
Cенсорні кубики
1) з білим пісочком всередині і прозорою лійкою для захоплюючого пересипання;
2) з обертовим знаком «дорожні роботи» і вільно катається «камінчиком»;
3) маленькі різнокольорові кульки катаються по спіральній доріжці;
4) 4 різнокольорові «камінчика» вільно переміщаються і ... відмінно гримлять!
5) цей кубик відрізняється від інших: він непрозорий і з двох сторін визирає з кумедною мордочці. Це така кулька, його можна обертати пальчиком і мордочки будуть крутитися, змінюючи один одного!

Вантажівка під час руху видає забавний звук (гудок, що заводиться мотор або тріск) і звучить завзятий музичний програш. У нашої вантажівки немає кабіни і водія! А що якщо поставити на місце кабіни чудовий кубик з мордочкою? Чим не кабіна з водієм! а ще місця для кубиків є в колесах вантажівки. Якщо розмістити в кожному по кубику, то вантажівка буде пересуватися з самим чудовим гуркотом! В процесі гри розвивається фантазія і уява, а також координація рухів, спритність і моторика. Кубики знайомлять дитину з навколишнім світом, розвивають увагу, пам'ять і спостережливість.