15 грн
Состояние
б/у
Обновлено
16.02.2017
Телефон
380957507950 показать
Категория
Всякая всячина
Орися Чижевська
Последний визит вчера в 17:48
На проекте с августа 2016
0
Рейтинг
0
Продаж
0
Подписчиков

Продаю підручник "Бухгалтерський облік. Основи теорії та практики", автори: А. Г. Загородній, Г. О. Партин, Л. М. Пилипенко, Т. І. Партин. Третє видання, доопрацьоване і доповнене. Видавництво Львівської політехніки, 2012 року. 340 сторінок. Тверда оправа.

Розкрито теоретичні та практичні основи бухгалтерського обліку. Висвітлено принципи, предмет, методи та методичні прийоми бухгалтерського обліку, технології відображення господарських операцій на бухгалтерських рахунках, сутність, призначення та форми первинної документації, облікової реєстрації, формування облікової політики підприємства та складання бухгалтерської звітності відповідно до національних положень (стандартів) обліку.
Розраховано на студентів та викладачів вищих навчальних закладів, слухачів системи підвищення кваліфікації і перекваліфікації. Підручник може бути корисним також для бухгалтерів, керівників підприємств і організацій, працівників фінансових і економічних служб, які прагнуть підвищити свою кваліфікацію.

Оплата 100% на картку Приват-банка або наложеним платижем. Відправляю по всій Україні Новою поштою, Ін-тайм, Делівері, Укрпоштою.

Якщо виникли питання телефонуйте або пишіть у повідомлення.
Приємних Вам покупок!