300 грн
Состояние
б/у
Обновлено
25.04.2017
Категория
Всякая всячина
Лариса
Последний визит cегодня в 16:25
На проекте с апреля 2014
100%
Рейтинг
7
Продаж
11
Подписчиков

Двотомне видання "Англо-український словник / English-Ukrainian Dictionary" відомого українського лексикографа Балли Миколи Івановича містить понад 120 тисяч словникових статей і є найбільшим серед усіх англо-українських словників.

Структура словника досить проста і зрозуміла читачеві. Так, для позначення вимови англійських слів використано міжнародні знаки фонетичної транскрипції. В усіх українських словах-перекладах вказано наголос. Переклади англійських слів, які мають кілька значень, здебільшого супроводжуються поясненнями. У багатьох випадках для правильного розуміння значень багатозначних англійських слів наведено ілюстрації, тобто приклади вживання їх у контексті. У книзі надано значної уваги вживанню англійських дієслів з прийменниками та прислівниками, а також фразеологічним зворотам, прислів'ям та приказкам.

Двотомник "Англо-український словник" Балли М. І. адресовано фахівцям з англійської мови, але також може стати у пригоді всім, хто бажає вивчити її, займається перекладом з англійської мови на українську, а також англомовним читачам, які прагнуть освоїти українську мову.